SSIB

Smart Solution Inteligentny Budynek

Firma zrodzona z pasji.

 

Zajmujemy się projektowaniem i wykonaniem instalacji elektrycznych inteligentnego budynku ,systemami alarmowymi , audio video , oraz instalacjami teletechnicznymi.

Naszą misją jest pomóc naszym klientom w szybkiej, komfortowej a zarazem ekonomicznej realizacji ich wymarzonego  domu bądź mieszkania. Doświadczenie i zdobywana przez wiele lat wiedza wpływa na profesjonalizm i dokładną realizację powierzonych instalacji.

Klientom indywidualnym oraz zarządcom obiektów komercyjnych proponujemy nowoczesne instalacje elektryczne. Pełen profesjonalizm oferowanych przez nas usług zawiera w pakiecie projekt instalacji. Specjalizujemy się w profesjonalnym doborze i montażu zleconych nam usług. Instalacje audio i wideo wykonujemy zarówno dla klienta indywidualnego, jak i instytucjonalnego. W zakresie instalacji alarmowych oraz zabezpieczenia nasza firma oferuje nie tylko projektowanie systemów alarmowych, ale także ich wykonawstwo, montaż oraz uruchomienie. W ramach instalacji teletechnicznych proponujemy państwu, montaż i instalację sieci internetowych, sieci komputerowych, światłowodów, wideodomofonów, urządzeń satelitarnych.

Instalacje elektryczne

Klientom indywidualnym oraz zarządcom obiektów komercyjnych proponujemy nowoczesne instalacje elektryczne. Pełen profesjonalizm oferowanych przez nas usług zawiera w pakiecie projekt instalacji

Instalacje audio i video

Specjalizujemy się w profesjonalnym doborze i montażu zleconych nam usług. Instalacje audio i wideo wykonujemy zarówno dla klienta indywidualnego, jak i instytucjonalnego.

Instalacje alarmowe

W zakresie instalacji alarmowych oraz zabezpieczenia nasza firma oferuje nie tylko projektowanie systemów alarmowych, ale także ich wykonawstwo, montaż oraz uruchomienie.

Instalacje teletechniczne

W ramach instalacji teletechnicznych proponujemy państwu, montaż i instalację sieci internetowych, sieci komputerowych, światłowodów, wideodomofonów, urządzeń satelitarnych

Możliwości Twojego domu są nieograniczone!

Mieszkaj w domu który analizuje i adaptuje się do zmian otoczenia. Reaguje na ruch, temperaturę, opady deszczu, czuwa nad naszym bezpieczeństwem i komfortem.

Automatyka budynkowa

Zwiększ możliwości swojego domu, zautomatyzuj jego działania i steruj nimi za pomocą smartfona w drodze z pracy czy z wakacji.

Instalacje elektryczne

Wykonujemy usługi elektryczne, montaże sieci, przeglądy techniczne. Projekty i wykonawstwo  oraz pełna obsługa instalacji elektrycznych obiektu.

Instalacje audio i wideo

Projektujemy i wykonujemy instalacje audio i wideo w domach oraz firmach, salach konferencyjnych, salach wykładowych, na eventach.

Instalacje alarmowe i zabezpieczenia

Wdrażamy skuteczne systemy alarmowe i zabezpieczenia które wpłyną na bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.