Instalacje elektryczne

Innowacje na rynku technologicznym stanowią naszą pasję i codzienność. W szerokiej ofercie firmowej znaleźć można inteligentne systemy automatyki budynkowej, które koordynują i spajają działanie wszystkich instalacji domowych. Realizujemy także instalacje audio/video, teletechniczne oraz alarmowe.

Klientom indywidualnym oraz zarządcom obiektów komercyjnych proponujemy nowoczesne instalacje elektryczne. Pełen profesjonalizm oferowanych przez nas usług zawiera w pakiecie projekt instalacji, jej okablowanie oraz wielopłaszczyznowy montaż i zainstalowanie rozdzielni elektrycznej.

Na zlecenie klientów wykonujemy także solidne instalacje odgromowe i montujemy przyłącza elektryczne.

Pełna fachowość i pakiet szerokich możliwości montażowych to wyznaczniki najwyższej jakości. Codziennie dbamy o to, by z pasją realizować nowe zlecenia.

Automatyka budynkowa

Zwiększ możliwości swojego domu, zautomatyzuj jego działania i steruj nimi za pomocą smartfona w drodze z pracy czy z wakacji.

Instalacje elektryczne

Wykonujemy usługi elektryczne, montaże sieci, przeglądy techniczne. Projekty i wykonawstwo  oraz pełna obsługa instalacji elektrycznych obiektu.

Instalacje audio i wideo

Projektujemy i wykonujemy instalacje audio i wideo w domach oraz firmach, salach konferencyjnych, salach wykładowych, na eventach.

Instalacje alarmowe i zabezpieczenia

Wdrażamy skuteczne systemy alarmowe i zabezpieczenia które wpłyną na bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.