Instalacje audio i video najwyższych lotów.

Jako lider w branży instalacji elektrycznych w budynkach, oferujemy usługi pełnej automatyki budynkowej wraz z wdrożeniem systemu inteligentnego zarządzania wszystkimi instalacjami. Z powodzeniem realizujemy instalacje elektryczne, audio/video, teletechniczne i alarmowe.

Specjalizujemy się w profesjonalnym doborze i montażu zleconych nam usług. Instalacje audio i wideo wykonujemy zarówno dla klienta indywidualnego, jak i instytucjonalnego.

Oferujemy optymalny pakiet usług, w skład którego wchodzi zaprojektowanie instalacji, dobór urządzeń do stworzenia kina domowego oraz wykonawstwo systemów multiroom.

Na zlecenie firm wyposażamy kompleksowo sale konferencyjne, zajmujemy się montażem nagłośnienia w sklepach czy lokalach gastronomicznych oraz dbamy o pełną integrację istniejących systemów w budynku.

Najwyższa jakość usług i zadowolenie klienta to priorytet naszej codziennej działalności.

Automatyka budynkowa

Zwiększ możliwości swojego domu, zautomatyzuj jego działania i steruj nimi za pomocą smartfona w drodze z pracy czy z wakacji.

Instalacje elektryczne

Wykonujemy usługi elektryczne, montaże sieci, przeglądy techniczne. Projekty i wykonawstwo  oraz pełna obsługa instalacji elektrycznych obiektu.

Instalacje audio i wideo

Projektujemy i wykonujemy instalacje audio i wideo w domach oraz firmach, salach konferencyjnych, salach wykładowych, na eventach.

Instalacje alarmowe i zabezpieczenia

Wdrażamy skuteczne systemy alarmowe i zabezpieczenia które wpłyną na bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.