Instalacje alarmowe i zabezpieczenia

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo instalacje alarmowe i zabezpieczenia. Instalacje alarmowe to swego rodzaju instalacje, które dają możliwość alarmowania włamania, napadu czy jakiegoś zagrożenia, dlatego nasze produkty przeznaczone są zarówno dla klientów indywidualnych, ale również dla przedsiębiorstw komercyjnych.

Szeroki wachlarz produktów i usług.

W zakresie instalacji alarmowych oraz zabezpieczenia nasza firma oferuje nie tylko projektowanie systemów alarmowych, ale także ich wykonawstwo, montaż oraz uruchomienie. Sprzedajemy różnego rodzaju urządzenia, kamery przeznaczone do monitorowania. Oferujemy systemy kontroli dostępu, telewizję przemysłową oraz telewizję dozorową.
Zajmujemy się również monitoringiem wizyjnym.

W swojej ofercie posiadamy szeroki wachlarz produktów oraz usług przeznaczonych zarówno dla obiektów komercyjnych jak i dla indywidualnego klienta.

Automatyka budynkowa

Zwiększ możliwości swojego domu, zautomatyzuj jego działania i steruj nimi za pomocą smartfona w drodze z pracy czy z wakacji.

Instalacje elektryczne

Wykonujemy usługi elektryczne, montaże sieci, przeglądy techniczne. Projekty i wykonawstwo  oraz pełna obsługa instalacji elektrycznych obiektu.

Instalacje audio i wideo

Projektujemy i wykonujemy instalacje audio i wideo w domach oraz firmach, salach konferencyjnych, salach wykładowych, na eventach.

Instalacje alarmowe i zabezpieczenia

Wdrażamy skuteczne systemy alarmowe i zabezpieczenia które wpłyną na bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.