Możliwości Twojego domu są nieograniczone!

Mieszkaj w domu który analizuje i adaptuje się do zmian otoczenia. Reaguje na ruch, temperaturę, opady deszczu, czuwa nad naszym bezpieczeństwem i komfortem.

Inteligentny dom jest niczym żywy organizm

Jeśli wszystkie organy pracują prawidłowo, cały organizm funkcjonuje dobrze. Prawidłowe dobranie elementów, oraz dobrze przemyślany i fachowo zrealizowany projekt gwarantuje satysfakcję użytkownika.

Analizuje i adaptuje się do zmian otoczenia. Reaguje na ruch, temperaturę, opady deszczu, czuwa nad naszym bezpieczeństwem i komfortem.

Jego możliwości są praktycznie nieograniczone; możemy sterować oświetleniem, roletami, żaluzjami, klimatyzacją, wentylacją urządzeniami audio wideo, bramą, furtką praktycznie wszystkim. Jedyną barierą jest nasza wyobraźnia.

Swipe

Magia ruchów w Twoim domu. SWIPE to czujnik wysokiej rozdzielczości który bez problemu wykryje nawet kombinacje gestów.

Motion Sensor

Fibaro Motion Sensor to inteligentny czujnik ruchu. Doskonale sprawdza się on w każdej sytuacji a integracja tej czujki z innymi urządzeniami da Ci nieograniczone możliwości.

Smoke Sensor

Czujnik który reaguje na zagrożenie a przy tym doskonale wygląda. Fibaro Smoke sensor reaguje nie tylko na dym ale również podwyższoną temperaturę.

Flood Sensor

Najpiękniejszy i najbardziej funkcjonalny czujnik zalania jaki kiedykolwiek powstał. FIBARO Flood Sensor to niesamowicie funkcjonalny czujnik zalania o futurystycznym wzornictwie.

Door & Window Sensor

Uniwersalny czujnik zbliżeniowy zasilany bateryjnie. Kompatybilność ze standardem Z-Wave pozwala na wykorzystanie go w inteligentnej instalacji Fibaro, poszerzając możliwości systemu poprzez monitorowanie stanu otwarcia drzwi, okien i bram garażowych.

Interfejs

Umożliwia bez ingerencji w grafikę wgrywanie dodatkowych zestawów ikon dla pomieszczeń, urządzeń, scen itd. Daliśmy również możliwość zmiany układu poszczególnych ikon i przemieszczania ich

RGBW Controller

Uwolnij wodze fantazji aranżując wnętrze salonu czy łazienki. Stwórz efekt oświetlenia dostosowany do warunków panujących na dworze, Twojego nastroju lub specjalnej okazji. 3 miliony barw czeka na Twoje indywidualne pomysły!

Wall Plug

FIBARO Wall Plug jest najbardziej wysublimowanym, zdalnie sterowanym, inteligentnym włącznikiem sprzętów elektrycznych z funkcją pomiaru zużywanej energii.

Bezpieczeństwo

System alarmowy w inteligentnym domu dba nie tylko o bezpieczeństwo, ale w połączeniu z instalacją elektryczną, oraz systemem automatyki troszczy się o nasz komfort, poprzez włączanie i wyłączanie oświetlenia, kiedy wracamy do domu po ciężkim dniu z torbami pełnymi zakupów i zajętymi obiema rękami. Włączy także delikatne światło naszym pociechom, kiedy wstaną w nocy do toalety.

Monitoring

System monitoringu CCTV w połączeniu z alarmem  stanowi precyzyjne narzędzie lokalizacji potencjalnego intruza. Zintegrowany z instalacją telewizyjną może służyć jako elektroniczna „niania”- oglądając ulubiony program w TV możemy sprawdzić jak nasze pociechy bawią się w ogrodzie.

Wszystko pod kontrolą

Kontrola dostępu zadba o to, aby nikt niepowołany nie dostał się tam, gdzie nie chcemy. Ponadto zintegrowana z systemem alarmowym może rozbroić strefę, do której została przypisana. Kontrola dostępu, to nie tylko monitorowanie przejść,takich jak brama,  furtka, czy drzwi wejściowe. Za jej pomocą możemy także ograniczać korzystanie z urządzeń takich jak kserokopiarka w biurze, lub innych urządzeń.

Chciałeś mieć kiedyś wszystko pod kontrolą?

Nasze systemy Ci to zagwarantują.

Nasze systemy zapewnią Ci wygodę i bezpieczeństwo a Twój inteligentny dom stanie się oszczędny i przyjazny dla środowiska. Zapoznaj się z naszą ofertą i zobacz co możemy dla Ciebie zrobić.

Sterowanie oświetleniem

Bywa uciążliwe, kiedy z filiżanką ulubionej herbaty zasiądziemy z pilotem przed telewizorem i przypomni nam się, że nie zgasilismy światła. Tu z pomocą przyjdzie nam aplikacja na naszego smartfona, za pomocą, której jednym ruchem palca opuścimy rolety, przyciemnimy oświetlenie główne i załączamy nastrojowe oświetlenie ledowe. Sterowanie głównym oświetleniem może być zupełnie intuicyjne. Wykorzystując czujniki obecności jesteśmy w stanie tak zaprogramować system aby nasza obecność w pomieszczeniu była bodźcem do włączenia światła, a brak obecności do jego wyłączenia.

Sterowanie ogrzewaniem

Sterowanie ogrzewaniem naszego domu może stać się o wiele prostsze. W standardowej instalacji centralnego ogrzewania sterowanie odbywa się albo poprzez panel pieca, albo panele sterujące znajdujące się na poszczególnych kondygnacjach budynku. Każdy z nas jest inny i czuje się dobrze w różnych temperaturach, więc idealnie byłoby sterować temperaturą w każdym pomieszczeniu z osobna, najlepiej bezprzewodowo. Systemy przez nas proponowane oferują taką funkcjonalność bez wstawania z łóżka. Z poziomu aplikacji mobilnej możemy regulować temperaturę dla każdego pomieszczenia indywidualnie.

Smart Solutions Inteligentny Budynek

Inteligentne rozwiązania w Twoim Domu

Wyobraź sobie dom który jest niczym żywy organizm pracujący z Tobą w symbiozie. Analizuje i adaptuje się do zmian otoczenia. Reaguje na ruch, temperaturę, opady deszczu, czuwa nad naszym bezpieczeństwem i komfortem.

Dowiedz się więcej

Smart Solutions Inteligentny Budynek

Steruj oświetleniem

Sterowanie głównym oświetleniem może być zupełnie intuicyjne. Wykorzystując czujniki obecności jesteśmy w stanie tak zaprogramować system aby nasza obecność w pomieszczeniu była bodźcem do włączenia światła, a brak obecności do jego wyłączenia.

Dowiedz się więcej

Automatyka budynkowa

Zwiększ możliwości swojego domu, zautomatyzuj jego działania i steruj nimi za pomocą smartfona w drodze z pracy czy z wakacji.

Instalacje elektryczne

Wykonujemy usługi elektryczne, montaże sieci, przeglądy techniczne. Projekty i wykonawstwo  oraz pełna obsługa instalacji elektrycznych obiektu.

Instalacje audio i wideo

Projektujemy i wykonujemy instalacje audio i wideo w domach oraz firmach, salach konferencyjnych, salach wykładowych, na eventach.

Instalacje alarmowe i zabezpieczenia

Wdrażamy skuteczne systemy alarmowe i zabezpieczenia które wpłyną na bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny.